1 / 4
Opel vectra 1.8 benzin/plin
1.300 €
Цената не е фиксна
14.07.2022 21:28

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e komplet servisirana mehanicki nema nikakva mana, ima karoseriski zabeleski moze da se vidi na slikite gumi letni mn malce vozeni i uste 4 gumi zimski so bandazi..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
71346325
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам