1 / 4
Maltezercinja
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.07.2022 22:26

Кочани / Кочани

Se prodavaat masko i zensko maltezerce, rodeni na 30 Maj. Gi dobivate vakcinirani i procisteni od paraziti.Poveke informacii na tel. 077595871 ili 077904888

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
077595871
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам