1 / 3
Mercedes ml 166
800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2023 00:45

Аеродром / Скопје

Hauba predna za Ml 166 kupena po greska ja prodavam 20 % poeftino kupena 1000 sega cenata e 800evra nema ni edna tacka na nejze. Crna boja

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

zare
Потврден огласувач
078333875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам