1 / 9
Yamaha Virago
2.350 €
Цената не е фиксна
01.12.2022 19:07

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

1998

Модел:

Virago 125

Километри:

35000

Yamaha Virago xv 125.
Ispraven pali vozi napraven servis
-Maslo
-Filter
-Svekici
-Gurtni
-Lanec, dzvezdi napred nazad
-Piksni i cauri na zaden trap
-Nov akumulator i nov regler
Za se imam fakturi od site delovi
Vo motorot nema nikakov vlog,pali vozi registriran do 7.2023 , fabricka sostojba,prva farba ne paagan ne udiran. Za cenata na lice mesto ima korekcija.
Mozna zamena za kola so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

XXX
Потврден огласувач
075599530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам