1 / 10
BMW X5 3.0si 272hp full oprema !!! plin
13.999 €
Цената не е фиксна
14.500 €
20.09.2022 19:26

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava BMW X5 3.0 benzin so montiran plinski KME Nevo Pro, HANA gold dizni i Tomasseto reducer potroshuvacka 12l otvoreno 16l grad , registirano do 8 mesec 2023 so zelen karton, dva para gumi, full servis( bombini,svekici,ulje,filtri,diskovi , plocki, dihtunzi, transfer case i drugo)
Kolata nosi n52 motor najpokazan benzin motor kaj bmw. Kolata poseduva mn oprema !!!
Moze zamena, za kesh ekstra cena !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078345000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам