1 / 10
Mercedes A180cdi
13.800 €
29.09.2022 17:39

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 180

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Full oprema novi gumi navi led panorama kozha

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078241111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам