1 / 4
Velosiped
1 €
10.08.2022 14:09

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Velosiped za kontakt javetese na ovoj broj 070/232-710 Sokole

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

MiteVranista
Потврден огласувач
077722079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам