1 / 1
Se prodava niva 2148 m2
1 €
02.10.2022 20:52

Кичево

Квадратура:

2148 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva 2148m2
kontakt samo na ovaj broj 078/457-302 Zoran

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071365415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам