1 / 9
Mercedes Sprinter
1 €
15.11.2022 09:38

Струга / Струга

Mercedes sprinter 515
23 sedista
Sega farbano
Top sostojba
Moze zamena
Cena po dogovor

Info na tel.
071 305 343
071 305 343

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

xx
Потврден огласувач
072263370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам