1 / 12
Apartman vo centarot na Ohrid
20 €
Цената е фиксна
15.07.2022 11:42

Охрид / Охрид

Квадратура:

31 m²

Греење:

Струја

Apartmanot se naogja na 200m od Ohridska banka na ul.7mi Noemvri br.44.Klimatiziran

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Miki
Потврден огласувач
078391749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам