1 / 12
Audi A3 2.0 TDI Cabrio -09
85 €
16.09.2022 16:37

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Audi A3 2.0 TDI

- prva registracija
- 2009
- registriran so zelen karton
- 2x kluca
- kozen enterier
- fabricen aux
- elektronski zaklucuvanje i otvotanje na krovot
- najbrz otvoranje na krovot 9 sec.
- perfektna sostojba na motorot
- golem prostor na bagaz

Za podetalni informaci javetese na:
+389 72234048
+389 72234048
+389 72234048

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

User
Потврден огласувач
072234048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам