градежно земјиште со маркица за бензинска пумпа
1 €
Цената не е фиксна
15.07.2022 12:40

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Тип на земјиште:

Градежно

се продава плац - градежно земјиште со маркица за бензинска пумпа во село Тремник на месноста ,,Суво грло,, . Со имотен лист .
цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
075218050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам