kupuvam stan vo prebeg
111 €
11.11.2022 12:48

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

kupuvam stan so 3 spalni sobi vo prebeg

Biljana 070/382-378

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Zoran
Потврден огласувач
078270793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам