1 / 11
Audi tt 1.8t 180ks delovi
По Договор
14.11.2022 11:05

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

TT

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Останато

Delovi za audi tt 1998/2006 ima dokumenti odjaveni tablici se sto vi treba pisete na viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Благојче
Потврден огласувач
076276333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам