1 / 7
soba sobi
По Договор
11.08.2022 10:28

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Греење:

Друго

izdavam soba so 4 kreveti nova renovirana so kupatilo 1 parking mesto sobata ne e del od kukja poseben objekt e. wifi . lokacija na marko nestoroski ohrid OD 06.08. E SLOBODNO
za podetalna inf rezervacija 075 55 66 52

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

ohlas3
Потврден огласувач
075556652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам