1 / 7
SE PRODAVA GLISER SO KABINA
39.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2023 18:14

Охрид / Охрид

Se prodava gliser Sesa Marine Oyster 25 od 2004 god volvo penta so kabina vo koja ima separe so masa koj se pravi krevet i mal lezaj pod skalite,kujna so frizider i reso,wc so tus.Mozi da se vidi vo Ohrid i da se proba.Mozi zamena i so moja doplata za stan,avtomobil mozi i so stranski tabli,motor ....

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава / Можна е замена од:

Aleks
Потврден огласувач
0038977516074
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам