1 / 1
WINDOWS 11 I 10 NA USB
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2023 16:28

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

WINDOWS 10 PROX64 I X32 NA USB 64GB I DVD. NAJNOVIOT WINDOWS 11 HOME AND PRO X64 NA USB64GB SO GARANCIJA ZA USB TO I OPERATIVNIOT VO NEGO. USLUZNI PROGRAMI,OPERATIVNI SISTEMI I IGRI PO VAS IZBOR, KOMPJUTERSKI DELOVI POLOVNI I NOVI SO GARANCIJA I DRUGO.077707192 VIP http://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4521571

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

User
Потврден огласувач
077707192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам