1 / 11
RS Racer 4T 80cc
800 €
10.10.2022 00:02

Штип / Штип

Se prodava hamachi rs racer 80cc fabricki (vo dokumenti 50cc). Trajno registriran.
Motorceto e mnogu socuvano pali vozi, moze da se vidi i proba vo sekoe vreme. Potrosuvacka 3l/100km.


Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076 481 341
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам