1 / 4
Plac 501m2 vo blizina na S Petrol
150 €
17.01.2023 07:08

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

501 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac 501m2 vo blizina na S Petrol
Ima i drugi kvadraturi
Cena: 150e x m2
Za poveke info: 078/222-988
Shitet vend 501m2 ne afersi te S Petrolit.
Ka dhe kvadratura te tjera.
Cmimi: 150e x m2
Per me shume info: 078/222-988

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

"TOP POINT MG''
Mladen Grueski 12 A
Потврден огласувач
078/222-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам