1 / 5
Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica.
130 €
07.11.2022 16:46

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

450 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Ponuda na nedelata !!!!!
Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica. Placot poseduva markica za gradba na kuka P+2+Pk so 8x14.
Cena: 130e x m2
Za poveke info: 078/222-334
Oferta javore !!!!
Shitete vend 450m2 ne Pitaarnic.
Vendi posedon markice per ndertim P+2+Nk me 8x14.
Cmimi: 120e x m2
Per me shume info: 078/222-334

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

"TOP POINT MG''
Mladen Grueski 12 A
Потврден огласувач
078/222-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам