1 / 9
Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA
160.000 €
15.07.2022 15:05

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

6

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

360 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2003

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA.
Kukjata e na 3ri kata so povrshina od po 55m2 i dvorno mesto od 305m2.
Isto taka ima markica za ushte edna kukja.
Cena: 160 000e
Za poveke info: 078/222-988
Shitet shtepi prej 360m2 ne rr.JNA.
Shtepija eshte ne 3 kat me siperfaqe prej 55m2 dhe oborr prej 305m2.
Po ashtu posedon dhe markic edhe per nje sbtepi.
Cmimi: 160 000e
Per me shume info: 078/222-988

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

"TOP POINT MG''
Mladen Grueski 12 A
Потврден огласувач
078/222-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам