1 / 8
TOYOTA RAV 4
7.200 €
05.09.2022 14:28

Гостивар / Гостивар

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

TOYOTA RAV 4 2006GOD 22D 100KW SERVISIRAN KOMPLET O77808935 MOZE ZAMENA ZA X5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
070757597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам