1 / 3
Garmin venu 2
14.000 МКД
25.01.2023 08:13

Битола / Битола

Garmin venu 2. 45mm.
Upotrebuvan od start so zastitno staklo, bez tragi na koristenje.
Full pakovanje.
https://garmin.mk/shop/venu-2-black/

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

////
Потврден огласувач
075786007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам