1 / 11
Комфорен апартман во Струга
1 €
30.07.2022 13:00

Струга / Струга

Издавам апартман 75 квадрати во склоп на семејна куќа со дневна, кујна, спална, купатило и две тераси.
Капацитет 5 кревети. Одлична локација во близина на градската (женска) плажа, градскиот пазар, најпознатите маркети во градот, пекара и сл.
тел 078 427 153 Ацо

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Aco Gjuroski
marko cepenkov
Потврден огласувач
078427153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам