1 / 7
Giant TCR
490 €
31.01.2023 18:22

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

16 "

Full carbon. Tochako e staklo, mozhe da se vide i na samite sliki

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Томе
Плачковица ''бб''
Потврден огласувач
070-699-099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам