1 / 4
Parcela od 2020m2 vo s.Setole-Tetovo
21 €
15.07.2022 18:53

Тетово / Тетово

Квадратура:

2020 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela vo selo Setole.
Parcelata ima vkupna površina od 2020m2, a postoi i možnost za podelba.
Do parcelata ima pristapen pat i voda.
Cena: 21 evra/m2.
Za poveke informacii, obratete se na:
Filip 077/641 410
Stefani 071/345 955
Šifra: 342

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Niva od 4997m2 vo selo Fališe

50 €

SE PRODAVA PARCELA VO SELO NEPROSHTENO

51900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам