1 / 12
BMW 530 X-DRIVE 235HP FACELIFT
10.500 €
Цената е фиксна
27.09.2022 21:11

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Останато

-235ks
-AUTOMATIK-TIPTRONIK(kobra noviot menuvac)
-4×4 x-drive
-START/STOP
-KLIMATRONIK-dvozonska
-ELEKTRIKA NA PROZORI
-ELEKTRIKA NA SEDISTA(so memorii)
-HEAD-UP display(ekran napred na sofersajbna)
-NAVIGACIJA(golem ekran)
-PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
-SENZOR ZA DOZD
-BIXENON SVETLA(adaptive light system)
-LED STOPOVI
-RADIO,DVD,USB,AUX,MP3,BLUETOOTH
-4 NOVI GUMI
-REG DO 6.2023
Bez zameni
☎️☎️☎️ ---VIBER----☎️☎️☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
075700644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам