1 / 1
Srebreno lance
1.200 МКД
Цената не е фиксна
10.09.2022 16:06

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Srebrenooo lance so kristali novo so garancijaaaa

Kontakt 078 433 881 Ivona

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Ланчиња

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078980000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам