1 / 9
PRODAVAM VELOSIPED MAXCYCLES
100 €
30.10.2022 12:21

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Marka : MAXCYCLES
RAMKA: ALOMINSKA
GOLEMINA 28 (trkala) L
7- BRZINI
PREDNO I DZADNO SVETLO (rabote)

VELOSIPEDOT E MAKSIMALNO ZACUVAN!!

Donesen od germanija

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078665057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам