1 / 12
Apartmani vo Ohrid pozadi hotel Milenium I Diplomat
1 €
05.01.2023 18:47

Охрид / Охрид

DVA APARTMANIza po 3 osobi pozadi hotel Milenium na 250m od ezero. W-fi, TV,optemena kujna, sopstveno WC, komotna terasa, obezbeden parking.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
078256035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам