1 / 12
Marko's Apartment
По Договор
15.02.2023 11:10

Охрид / Охрид

Апартманот има две спални соби и располага со 6 легла!
Телефон за контакт 075608840

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
75608840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам