1 / 3
Yamaha DTXLORER
300 €
Цената е фиксна
29.08.2022 17:19

Битола / Битола

Се продаваат електрични тапани Yamaha DTXLORER(Германски) , со акустични тимпанки комплет. Повеќе информации на 078 240 557

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

******
Потврден огласувач
072276730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам