plac Nize Pole
25 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2022 13:15

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

plac vo nize pole na 30m od asfalt
mozno e da se deli i na pomali povrsini

25evra/ m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам