1 / 11
AUDI A3 1.9 TDI 105 ks.2004 god
3.999 €
16.07.2022 07:20

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks.2004 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano so servisna kniska. Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам