1 / 11
FIAT PUNTO 1.3 multijet 51 kw.2007 God.
2.800 €
16.07.2022 07:32

Делчево / Делчево

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT PUNTO 1.3 multijet 51 kw.2007 God.
So mnogu Oprema I Mnogu socuvano.
Kolata e Uvezena I Se plateni Site davacki Do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам