1 / 1
Se prodava Daewoo Matiz
1.200 €
16.07.2022 12:05

Кичево

Марка:

Daewoo

Модел:

Matiz

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

33 kw / 45 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Matiz

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078801991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам