1 / 12
Stan od 64m2 vo Skopje – Čair
57.000 €
21.07.2022 13:33

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

64 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Se prodava stan od 64m2 vo Skopje – Čair.

🏢Stanot se naoǵa na 5ti kat i go ima sledniov raspored:

• Dnevna soba so trpezarija
• Kujna
• Spalna soba
• Detska soba
• Toalet
• terasa

📍Lociran e vo naselba Topansko pole.

💶Cena: 57 000 evra.

Za povekјe informacii, obratete se na:

📲Filip 077641410

📲Stefani 071345955

🔐Šifra: 346

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se izdava stan od 43m2 vo Skopje - Taftalidze

280 €

Se izdava stan vo Debar Maalo (pozadi Bunjakovec pazarčeto)

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам