1 / 6
Opel Signum
3.000 €
16.07.2022 13:27

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Signum

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

1,9 cdti
150 ks
2004 g
Ful oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
0038975345331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам