1 / 8
Gagiva 125 cc
250 €
05.09.2022 23:01

Струга / Струга

Марка:

Cagiva

Вид:

Спортски

Година:

2000

Модел:

125cc

Километри:

300000

Motorot e so defekt klip

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
078450100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам