1 / 5
Wifi IP Camera 3 MP
2.000 МКД
Цената не е фиксна
25.08.2022 10:59

Битола / Битола

▪️Одлична слика во боја ноќно време со лед осветлување;
▪️Резолуција 2288*1288;
▪️Леќа 3,6мм;
▪️Слот за мемориска картичка до 128GB;
▪️Опсег на гледање до 30 метри;
▪️Работна температура: од -30℃ до 60℃;
▪️Водоотпорна IP66;
▪️Двонасочно аудио, сензор за движење;
▪️Апликација: XMEye (iCSee).

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
071218831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам