1 / 5
GILERA RUNNER
1.400 €
20.07.2022 15:31

Кичево

Ima nadvoresni mali zabeleski mashinata e staklo registrirana so kompletni dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078233378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам