1 / 10
Volvo i Krone Mega
1 €
Цената е фиксна
30.09.2022 20:32

Илинден / Скопје

Prodavam kompet Volvo 2007 ,Krone 2006 god , vo super sostojba registriran so solidni gumi ,servisiran pred 10000 km ulje filtri za poveke info na tel

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070310081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам