1 / 10
Onkyo zasiluvac pojacalo pajcala so dalecinski upravuvac
9.000 МКД
16.07.2022 17:13

Штип / Штип

Prodavam besprekorni pojacala Onkyo model A-840 i A-803 so eden originalen dalecinski upravuvac i za dvete.Proizvedeni vo JAPAN, odlicen zvuk zacuvani maksimalno.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078476485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам