1 / 4
4 X letni Gumi SAVA 255/55/16 malce vozeni
4.000 МКД
Цената не е фиксна
06.09.2022 00:12

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

55

Дијаметар:

16

Se prodavaat 4 gumi Sava letni 225/55/16. Malce vozani .Site za 4000 den. Za pojke informacii na 072-728-199

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070448020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам