1 / 3
Pristigna Nova tura velosipedi od svajcarija ceni od 4000
4.000 МКД
04.03.2023 07:58

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

25 "

Големина на рам:

26 "

Tocaci Od CH

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Mimi
Samoilova 156
Потврден огласувач
072585027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам