1 / 12
Нови студиа и апартмани во центар на Охрид
1 МКД
Цената е фиксна
Денес 12:45

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Дејан Војвода

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид.

Секое студио и апартман располагаат со:

👉 Сопствена кујна (бар систем)
👉 Сопствено купатило (фен)
👉 Клима
👉 ТВ (кабелска)
👉 Интернет (wi-fi)
👉 Паркинг место
👉 Тераса или двор со летниковец и други содржини за најмладите (трамболина, лизгалка, нишалка и сл.)

👉 Резервации на 075 202 190

👉 Facebook fun page: Ohridika Apartments - Ohrid

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам