1 / 12
Shitet banesë në Çair-Shkup
1 €
02.10.2022 07:26

Чаир / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

82 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Resenska 10

Shitet banesë në lagjen Çair-Shkup.
Sipërfaqja 82.91 m2, 2 dhoma gjumi, dhomë ndejtjeje, tërpezari, kuzhinë, teracë, shpajz, podrum.
Banesa gjindet në pozicion qendror në Çair, pranë rreth-rrotullimit te Poliklinika e Çairit.
Shkolla fillore "PENKO" është në largësi prej 1 minuti prej banesës, tregu i Çairit është 5 minuta prej banesës.
Kontakt tel.: 070-200-611.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Goni
Потврден огласувач
070200611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам