Се продаваат ниви во Кичево
По Договор
16.07.2022 18:41

Кичево

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

1.Се продава нива во село Речани (куќно место) достапни струја и вода од 1,500м2
2.Исто така се продава нива во село Миокази (куќно место) достапни струја и вода од 1,500м2
3.Исто така се продава нива во склоб на село Миокази ( место Бели Мостови,обработлива површина прва класа) со повеќе од 5,000м2

Цена:
Цена по договор

Контакт:
072 667 994 Бобе-Манце

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
076200272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам