1 / 4
Se iznajmuva studio nas.sv.Stefan,na 100m od plaza
1 €
02.09.2022 08:50

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ohrid

(sloboden od 27.07 do 03.08)Se iznajmuva studio apartman vo Ohrid vo nas.sv.Stefan so golemina od 25m2,so sopstveno kupatilo,mini kujna,francuska,terasa,na 100metri od plazata i ezeroto..
Tel za kontakt:
078 264 866
070 537 026

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

vladimir
Потврден огласувач
078264866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам