1 / 5
Lozje kaj Branata 13 dekara
18.000 €
07.09.2022 13:28

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

13000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Lozjeto e staro 8godini,vo bkizina na Branata
Bez navodnuvanje!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

aaaaa
Потврден огласувач
071353038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам